Motorjahtas
Bavaria Motorjahtas

Vai vienkārši vēlaties justies labi, pavadot gada labākās dienas uz savas jahtas? Meklējat burāšanas jahtu ar izcilu sniegumu un skaistu dizainu, vai motorjahtu ar vieglu vadāmību? Vēlaties kvalitāti, funkcionalitāti, efektivitāti un modernu aprīkojumu savai jahtai? Laipni lūgti uz BAVARIA jahtu klāja.

Greenline

Laipni lūgti uz pirmās īstenās hibrīdjahtas GREENLINE klāja. GREENLINE jahtas ir veidotas vēršot uzmanību uz jums, jūsu vēlmēm, efektivitāti un vidi. Galvenie priekšnoteikumi šo jahtu dizainā un veidošanā ir jūsu burāšanas prieks un labsajūta uz klāja. GREENLINE jahtas spēj apmierināt jebkuras prasības un vēlmes.

Regal

Regal - tā ir kvalitāte, ātrums un ekanomiskums. Regal ir ģimenes uzņēmums dibināts 1969 gadā ASV. Vairāk kā 45 gadu pieredze. Attiecības ar klientu ir augstākā prioritāte. Ar patentēto FasTrack korpusu Regal laivas ir ātrākas un ekanomiskākas.

Finnmaster

Katra FINNMASTER laivai ir dizainēta un veidota balstoties uz vairāk kā 25 gados uzkrātām zināšanām un pieredzi. Somijas lepnākie laivu ražotāji nodrošina drošākās laivas ar vismodernāko dizainu un pārdomātākajiem risinājumiem. FINNMASTER laivas ir pārbaudītas un testētas Somijas arhipelāga ūdeņos.